top of page

שמעת על רשת חברתית לינקדאין ורוצה לשווק בה?

לא שמעת, רשת חברתית עסקית שנמצאים בה הרבה ממקבלי ההחלטות בארגונים גדולים וחברות הי-טק בארץ ובעולם. רשת חברתית שמאפשרת להגדיל את העסק שלך בעוד לקוחות משמעותיים וטובים.

רוצה לדעת איך משווקים בה, מה צריך לעשות בשביל להצליח להשיג עוד לידים? איך מגיעים ויוצרים קשר עם לקוח החלומות שלך? 

 כל רשת חברתית, בין אם היא אונליין ובין אם היא פרונטלית, יש חוקיות, כללים ידועים ונורמות, וכמובן יש את החלקים הטכנים, איך עושים ואיפה מוצאים.

הקורס שאני מעבירה, מלבד הכלים הטכניים נותן גם את תפיסת העולם בבסיס של השיווק ברשת לינקדאין. איך משתמשים ברשת, שהיום משתמשים בה שכירים לחיפוש עבודה ומציאת עובדים, לשיווק של עסק קטן, של מוצרים או שירותים לא הי-טקיים, אבל שישרתו את העולם הזה.

 

הקורס שבניתי במיוחד לבעלי עסקים, מסביר איך לשווק בלינקדאין באופן אורגני, איך צריך להיות פרופיל מנצח, כך שבסריקה מבינים מה העסק, מה השירותים, מאיפה את/ה באים והאם יש על מה לדבר.
איך משפרים את רשת הקשרים ומתאימים אותה יותר נכון ללקוחות פוטנציאלים שאתם צריכים ואת הקבוצות המתאימות .  איך מוצאים אנשים, חברות ויוצרים איתם קשר. 

נסקור את אפשרויות התוכן הרלוונטיות, מה מתאים יותר ואיך לשלב כך שנקבל בסוף לידים.

תמונה לסדנת לינקדאין.png
הכנתי קורס של 4 פגישות אונליין של 1.5 שעות, המסביר צעד אחרי צעד, איך לשווק את העסק בלינקדאין. הקורס יהיה בימי רביעי בין 10:00-11:30  החל מ 7 ביולי 2022
אפשר להרשם לכל שיעור בנפרד או לכלל הקורס

הקורס מתאים לבעלי עסקים או אנשי שיווק שרוצים ללמוד לשווק אורגנית בלינקדאין. מתאים למי אין לו בכלל פרופיל או יש לו פרופיל ישן ומזמן לא הגיע, או מי שרוצה לרענן את הידע שלו בלינקדאין ככלי שייוקי.

עלות כל שיעור בנפרד 180 ש"ח, לנרשמים מראש לכל הקורס 10% הנחה - 650 ש"ח לארבעת השיעורים.

במהלך הקורס תהיה קבוצת תמיכה בוואטסאפ*

על המפגשים:

6 ביולי - שיעור ראשון - הדרכה כללית על הרשת, כולל סיור מקדים. למה חשוב להציב מטרות שיווקיות ולדעת מי קהל היעד שלנו.

הרשמה לשיעור הראשון

13 ביולי - שיעור שני - פרופיל מנצח - מה צריך להיות בו ואיך משנים שם דברים.

הרשמה לשיעור השני

20 ביולי - שיעור שלישי - איך מגדילים את הרשת חכם - בהתחשב בקהל היעד, קבוצות ואנשים שמכירים

27 ביולי- שיעור רביעי- התוכן הוא המלך - איזה תוכן מתאים בשביל לשווק בלינקדאין, כמה אישי לעומת מכירתי צריך להיות, סרטונים מתאים (תמיד!) מאמרים, מצגות ועוד.

650 לנרשמים מראש לכל השיעורים 
(באופן חד פעמי כי הקורס יוקלט לצרכים שיווקיים) 

לינקדאין צעד 1

מה לי וללינקדאין?

DSC_1491_edited.jpg

לאחר קריירה של 25 שנים בשיווק (טוב קצת יותר אבל מי סופרת :-)) חלקה הגדול בסטרטאפים וחברות הי-טק, מצאתי את עצמי עוברת הרבה עבודות, לכן שמרתי על תחזוק שוטף של הלינקדאין שלי בשביל התפקיד הבא. בתחילת דרכי כעצמאית שנותנת שירותים בשיווק דיגיטלי,  גם אני שכחתי אותה קצת, אבל שהתחלתי להכנס לעולם העסקים הקטנים והבנתי שיש הרבה שיווק בפייסבוק ואינסטגרם ורב עסקים שיכולים לשווק בלינקדאין לא מכירים אותה או לא מתייחסים אליה כאופציה שיווקית, התחלתי ללמד, להעמיק ולגלות עד כמה היא רלוונטית להרבה מאוד עסקים. 
היום אני מציעה  סדנת צעד ראשון להיכרות עם שיווק בלינקדאין והדרכות אישיות בנושא. מלבד זה אני מציעה שירותי קידום ממומן בלינקדאין, גוגל ומטא (פייסבוק ואינסטגרם) והרבה יעוץ אסטרטגי לגבי שיווק דיגיטלי ומסחר אלקטרוני.

ענת נוי עזריאלי - תמונה.jpg

ענת נוי עזריאלי, מורה רוחנית, ממציאת שיטת הרכות והאמא של קלפי הרכות

כדי להגדיל את החשיפה של הקלפים שלי לעולם חדש פניתי לאילה כדי ללמוד לינקדאין. אילה לימדה אותי איך לפתוח יוזר, מה חשוב שיהיה שם, מה המיקוד של הרשת הזו ואיך לפרסם בה פוסטים.
השעור היה ממוקד, מועיל, עם הרבה ידע וכמובן האדיבות והמקצועיות של אילה אין להן תחליף - ממליצה בחום!!

הילה לוי.jpg

הילה (בן חנוך) לוי, עו"ד מומחית בתחום החיסכון הפנסיוני, עיתונאית ובלוגרית פיננסית.

פניתי לאילה כשרציתי לפתוח פרופיל לינקדאין ורציתי לוודא שאני פותחת אותו בצורה נכונה ומדויקת לעסק שלי ואילה סייעה לי במקצועיות ועזרה לי לכתוב בדיוק את המילים המדויקות שרלוונטיות למי שמחפש עסק כמו שלי. ממליצה בחום

המלצות חמות

bottom of page