שירותי יעוץ

שיווק טוב מתחיל באסטרטגיה נכונה, הכוללת מחקר של שוק בו אתם נמצאים ונותן מענה על שאלות כמו: "איפה כדאי להשקיע ומה לצפות מהשווק אליו אתם נגשים. מי הלקוחות שכדאי לפנות אליהם ובעיקר איך משיגים את תשומת ליבם. איך משלבים את כל האפשריות הפרסום והתוכן הקיימות היום באינטרנט שיתאימו בדיוק לעסק שלך. 

אסטרטגיה

 

כמות המכירות שנעזת היום דרך האינטנט היא עצומה, איך את מצליחה להתברג לעולם הזה של מכירות אונליין, איך את מוצאת עוד לקוחות וכמה כדאי להשקיע? איפה יותר נכון אמזון או אטצי, אי-ביי או מרמלדה? ננסה למצוא יחד את התשובה

מכירות

 

אתם מוכרים ורוצים לשפר את העלות של הפרסום למכירה או להגדיל את המכירות? איך עושים שגוגל יגבהה מכם פחות כסף לפרסום ? כמה יעלה לכם קליק? וכל השאלות על שיפור הליכי הפרסום והמכירה

פרסום

 

Analytics

אחד הדברים הנפלאים בעיניי בשיווק ומכירות באינטרנט הוא זרם המידע הבליתי נדלא שיש לנו על הלקוחות, האתר, המוצרים ועוד. אבל מה עושים עם כל המידע הזה ואיך מתרגמים אותו לשיפור המכירות? איך מוצאים את כל המידע ומה צריך לעשות בשביל לשפר את המידע שאנחנו מקבלים? על הכל אפשר לענות במילים פשוטות שכל אחד יכול להבין ולתרגם לפעולות אמיתיות. 

 

אז זהו שאני לא מפתחת אתרים, אבל אני יכולה לעזור לכם לתכנן את האתר, להתאים אותו ללקוחות שלכם, לדבר עם המעצב והמפתח במילים שהם יבינו ויקימו לכם את האתר הכי שלכם שמוכר!

Development