יעוץ על שיווק דיגיטלי

שיווק דורש הרבה ידע והכרות עם מערכות דיגיטליות שונות, רוב בעלות ובעלי עסקים לא יודעים איך עדיף לשווק את העסק שלהם. אשמח לענות על שאלות בצורה דיסקרטית ולהתאים לכם תוכנית שיווק שתתאים כמו כפפה לעסק שלך.

אסטרטגיה ורעיונות שיווקיים

אסטרטגיה שיווקית טובה צריכה להתאים כמו כפפה ליד, ללקוחות שרוצים להביא, ללקוחות שרוצים לשמור, לשוק שבו העסק עובד ולבעלי העסק והעובדים. שנים של שיווק בחברות שונות וענפים שונים ושיווק ויעוץ ללקוחות קטנים לימדו אותי איך להתאים את השיווק לעסק. אני רוצה לעזור לך לנצל את היכולות שלך ושל העסק בצורה הטובה ביותר, שתניב את הלקוחות הנכונים, בכמות מתאימה ובזמן נכון. 

אסטרטגיה ורעיונות שיווקיים
 

רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות מהוות מקור חשוב להפיץ את המסרים שלנו ולהשיג את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאלים שלנו והקיימים. באיזה רשת חברתית כדאי לשווק? בהתאם ללקוחות, העסק והיכולות שלו. אשמח לייעץ לכם איזו רשת תתאים לכם יותר, בשיטות הנכונות לעבוד בה כך שהמסרים שלך יהיו 

פתרונות שיווק ברשתות חברתיות
 

אתם מוכרים ורוצים לשפר את העלות של הפרסום למכירה או להגדיל את המכירות? איך עושים שגוגל יגבהה מכם פחות כסף לפרסום ? כמה יעלה לכם קליק? וכל השאלות על שיפור הליכי הפרסום והמכירה

פרסום

 

מסחר אלקטרוני

מסחר מקוון בשמו העברי הנכון, הוא מכירה של מוצרים דרך האינטרנט, הגבולות שבין מכירות לשיווק קצת מטשטשים ברשת, אבל הם יוצרים עניין רב. צברתי הרבה נסיון הן בעבודה בחברות שמכרות באמזון, או באתר משלהן והן ביעוץ לעסקים אחרים שצריכים ידע על מה לעשות ולאן לפנות. 

Analytics

אחד הדברים הנפלאים בעיניי בשיווק ומכירות באינטרנט הוא זרם המידע הבליתי נדלא שיש לנו על הלקוחות, האתר, המוצרים ועוד. אבל מה עושים עם כל המידע הזה ואיך מתרגמים אותו לשיפור המכירות? איך מוצאים את כל המידע ומה צריך לעשות בשביל לשפר את המידע שאנחנו מקבלים? על הכל אפשר לענות במילים פשוטות שכל אחד יכול להבין ולתרגם לפעולות אמיתיות. 

 

אז זהו שאני לא מפתחת אתרים, אבל אני יכולה לעזור לכם לתכנן את האתר, להתאים אותו ללקוחות שלכם, לדבר עם המעצב והמפתח במילים שהם יבינו ויקימו לכם את האתר הכי שלכם שמוכר!

אתר אינטרנט